O NÁS & REFERENCE

JIŘÍ
Fotograf a kameraman

Jsem profesionální fotograf a kameraman a se svým týmem se za vašimi příběhy vydáváme po celé České republice, Slovensku i do zahraničí. Na svatbách se soustředím především na emoce a kouzlo okamžiku, ale velmi rád dělám i portréty.

MARTIN
Kameraman a fotograf

Pracuji jako profesionální kameraman, editor a fotograf a rád dokumentuji jedinečné okamžiky lidského života. Soustředím se především na špičkovou technickou kvalitu a snažím se, aby se mí klienti vždy cítili uvolněně a natáčení si užili.

VOJTA
Asistent a copywriter

Jako asistent na svatbách klukům zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby mohli odvést tu nejlepší práci. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu. Mám také na starost celkový webový copywriting.

Jack a Kate

Chateau Ratměřice, Czechia

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

„Fantastická produkce! Naše svatební fotografie a video jsme svěřili talentovanému Jirkovi a Martinovi a byli jsme maximálně spokojení. K tomu měli oba profesionální a milý přístup. Děkujeme!“ 👏🏻👏🏻

Katka & Jack Williams

Martina & Rogard

Buchlov, Czechia

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

„Jirka je úžasný fotograf a jeho práce je dechberoucí. Od počáteční domluvy, komunikace, logistiky a dodání fotek to byla velmi příjemná a profesionální spolupráce. Umí vybrat hezký okamžik a poradit, kde bude fotka nejlepší - pro svatby k nezaplacení! Co naši zahraniční hosté ocenili nejvíce, je plynulá angličtina a vstřícnost.“