Náš svatební tým a recenze

Pokud jste se dostali až sem, zajímá vás, kdo by za vámi na svatbu přijel. Náš tým, složený až ze tří členů, rozumí tomu, že si na oslavu svého největšího dne nechcete zvát úplné cizince. Proto bychom se vám rádi představili.

portrét mě

YORGE

Fotograf a kameraman

Jsem tak trochu cestovatel, tak trochu muzikant, ale hlavně fotograf. Budu s vámi komunikovat, budu vás fotit a hledat ty nejlepší možné kompozice. Budu vás instruovat, vyslechnu vaše přání a udělám vše pro to, aby váš den zůstal v živých barvách navěky.

kameraman operující kameru

MARTIN

Kameraman a fotograf

Jsem editor, videomaker a svatební kameraman. Vždy mě nadchne, když mohu spojit jedinečnou atmosféru svatebního místa se špičkovou technickou kvalitou videa. Na svatbách se také snažím, aby se snoubenci cítili uvolněně a natáčení si užili.

asistent fotografa držící reflektor

VOJTA

Asistent a copywriter

Asistence na svatbě je pro mě relax. Během jejího průběhu zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby fotograf a kameraman mohli odvést tu nejlepší práci. Svítím, starám se o fototechniku, rychlejší průběh focení i o rozptýlení hektických okamžiků.

svatebni-koordinatorka-ester

ESTER

Svatební koordinátorka

Jsem spolehlivá a umím si došlápnout na to, aby všichni plnili své závazky. Můžete si tak být jisti tím, že Váš svatební den proběhne tak, jak má. A co je pro mě důležité? Jednoznačně důvěra a vzájemné porozumění. Zodpovědnost je pro mě samozřejmost.

timeturner logo

Milá slova

Co o nás říkají naši novomanželé?
fotografie nevěsty dávající ženichovi polibek na tvář

Jiří & Kateřina

„Fotografie jsou jedny z mála věcí, díky kterým si může zavzpomínat na momenty štěstí a radosti, které prožil. Jsme proto moc rádi, že jsme si pro naše svatební focení vybrali právě Jiřího. Absolvovali jsme i focení předsvatební, ze kterého jsme byli nadšení.

Stejný dojem jsme měli i z focení našeho svatebního dne. Fotky jsou opravdu vydařené, s citem pro detail a plné jak důležitých okamžiků, tak i momentek, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři.“

svatební fotograf a kameraman - ženich a nevěsta u kulatého stolu a rostlinami kolem nich

Niki & Ondřej

Z fotek od Jirky jsem úplně nadšená, ne nadšená je slabé slovo - když jsem je viděla, byla jsem radostí bez sebe, že máme na svatbu tak krásnou památku. Fotky jsou naprosto nádherné.

Zachytil snad všechny důležité momenty, a navíc všichni říkali, že ho ani nebylo při práci vidět, což dokáže málokdo. A ten jejich celkový počet? Děkujeme a doporučujeme všem!

svatební fotografie ženicha a nevěsty na podzim v listí

Veronika a Ondřej

„...Sme veľmi radi, že sme si zvolili práve Jirku. Jeho profesionálne vystupovanie, odbornosť a vysoká kvalita fotiek nielenže splnili, ale ďaleko predčili naše očakávania.

Od fotografií kde pozujeme sme očakávali že budú dobré, no musím uznať že boli fantastické! Ešte lepšie snáď boli však fotky spontánne. Maličkosti, ktorých si všimol nás zahrali pri srdci a vďaka tým fotkám budeme s láskou spomínať na ten deň!...“

fotografie ženicha a nevěsty v zimě při obřadu

Ollie & Michal

„Kluci nám ze svatby vykouzlili skutečně nádherné záběry! Vzhledem k našemu prosincovému termínu bylo jasné, že světelné podmínky nebudou ideální, takže mi záleželo na tom, abych našla šikovného fotografa a kameramana, a to se mi povedlo!

Fotky jsou pohádkové a video rozbrečí i chlapy! :) Díky, že s každým zhlédnutím videa mohu prožívat náš den znovu a znovu. Naprosto doporučujeme celý tým Yorge!“

svatební fotografie ženicha a nevěsty v olivovém sadu při západu slunce

David & Ester

„...Jirku jsme měli v hledáčku už dlouho, a proto pro nás byl jasnou volbou. Líbí se nám způsob, jakým dokáže zachytit důležité momenty a emoce, což pro nás bylo nejdůležitější.

Absolvovali jsme s ním také předsvatební focení na ostrově Tenerife, kde nás seznámil s pózami a ukázal nám, že důležitá je hlavně přirozenost a uvolněnost, která se pak promítne i na výsledných fotkách. Byla to nejlepší investice. Mockrát děkujeme!“

fotografie ženicha a nevěsty procházející špalírem po obřadu s hosty házejícími okvětní lístky

Monika a Long

„Jirka je skvělý fotograf a jsme strašně rádi, že jsme si právě jeho vybrali na naši svatbu. On i jeho asistent byli úžasní, focení s nimi bylo naprosto pohodové.

Zachytil každý moment, z každé jeho fotky srší skvělá atmosféra a všechny jsou prostě dokonalé! Moc moc děkujeme! ♥️♥️♥️“