Svatební fotobudka

Fantazie naší fotobudce meze neklade

Každá správná svatba má kvalitního fotografa. Jenže jakmile den pokročí a začne závěrečná zábava, začne stoupat i zájem o fotografie, které si hosté chtějí režírovat úplně sami v nezávislém fotokoutku. S tím si umíme taktéž poradit!

Nechme stranou obvyklé svatební fotokoutky skládající se ze starých iPhonů a mobilních tiskáren, které se často nezvládnou synchronizovat a působí více problémů než zábavy, nebo polaroidů, jímž neustále dochází film. Objednejte si raději profesionální svatební fotobudku, k níž nebudete potřebovat prakticky nic.

Jak to funguje

Fotobudky se nemusíte bát; nekouše, na to, co umí, je poměrně skladná a ještě vám bude po ruce asistent fotografa, který si s ní ví rady. Náš stroj zvládne pokrýt všechny kreativní „fotkychtivé zájemce“ zcela bez problémů. Jeho hledáček můžete navíc obměkčit rekvizitami, jež vám samozřejmě taktéž propůjčíme!

Naše svatební fotobudka vydrží celý večer (provozní doba jsou 4 hodiny), během nějž je schopna vytisknout až 230 fotek rozměru 13 x 18 centimetrů, a kdyby to náhodou nestačilo, zvládne ukládat neomezený počet digitálních fotek, které vám doručíme po svatbě.

Fotobudku s fotokoutkem nabízíme za cenu 12 000 Kč.