Svatební fotobudka

Fantazie naší fotobudce meze neklade

Každá správná svatba má kvalitního fotografa. Jenže jakmile den pokročí a začne závěrečná zábava, začne stoupat i zájem o fotografie, které si hosté chtějí režírovat úplně sami v nezávislém fotokoutku. S tím si umíme taktéž poradit!

Nechme stranou obvyklé svatební fotokoutky skládající se ze starých iPhonů a mobilních tiskáren, které se často nezvládnou synchronizovat a působí více problémů než zábavy, nebo polaroidů, jímž neustále dochází film. Objednejte si raději profesionální svatební fotobudku, k níž nebudete potřebovat prakticky nic.

Jak to funguje

Fotobudky se nemusíte bát; nekouše, a na to, co umí, je poměrně skladná. Náš stroj zvládne pokrýt všechny kreativní „fotkychtivé zájemce“ zcela bez problémů. Jeho hledáček můžete navíc obměkčit rekvizitami, jež vám samozřejmě taktéž propůjčíme!

Naše pojízdná svatební fotobudka vydrží celý večer (provozní doba je 6-8 hodin). Uvnitř najdete fotoautomat s dotykovou obrazovku a instantním tiskem. Výsledkem každého focení jsou dva identické foto proužky ve formátu 5x15 cm. Jeden hosté mohou rovnou nalepit do fotoalba a druhý si nechat na památku. Fotografie v plném rozlišení Vám dodáme v digitální podobě po svatbě.

Co potřebujeme k bezproblémovému fungování?

Elektřina: 220 V, ve vzdálenosti max. 25 metrů od místa stání, prodlužovací šňůru si vozíme svoji

Příjezdová cesta: Zpevněná příjezdová cesta k místu stání, průjezd mezi budovami min. 2 metry na šířku a výšku

Prostor: 4x4 metry na rovném a pevném podkladu

Připojení k WiFi (není úplně nutné)

Cenu zapůjčení fotokoutku Vám zašleme na vyžádání.

dopravní náklady jsou 12Kč/km