Váš den zachycený v jedinečných okamžicích

Svatební fotograf Pardubice

Napište nám!

Gratulujeme k zásnubám!

Nyní je třeba myslet na svatbu a jednou z věcí k zařízení bude i svatební fotograf. Pardubice jsou město bezbřehých možností; tudíž lze anonymně vygooglit heslo „svatební fotograf Pardubice“ a spokojit se s kdejakým výsledkem. Nebo najměte někoho, kdo o váš den bude mít opravdu zájem, má zkušenosti, nápad a pozitivní přístup.

Svatební fotograf Yorge již léta se svým týmem zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládá si na osobním vztahu s novomanželi, nadšenému přístupu k práci a pozitivní náladě. Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu opravdu užít!

Svatební fotograf Pardubický kraj

Svatebních fotografů, kteří zvládnou obsluhovat fotoaparát, je mnoho. Proč si tedy vybrat právě nás? Ke svatebnímu dni přistupujeme tak, jako by byl náš. Společně jej s vámi prožijeme naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Na fotkách budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně, což si můžete nacvičit na předsvatebním focení. Záleží nám na tom, abyste se cítili příjemně, k čemuž pomůže i součinnost asistenta fotografa. Odměnou nám budou vaše šťastné momenty. Prohlédnout si je můžete na našem Instagramu.

GALERIE

Náš tým

Tato trojice se o vás postará

Svatební fotograf, svatební kameraman a asistent fotografa pro nás nejsou jen fráze. Máme za sebou 10 let zkušeností, během nichž jsme se výhradně specializovali na svatby. Nepřekvapí nás špatné světelné podmínky ani prostředí; díky špičkové technice a zkušenostem vždy odevzdáváme fotky a videa v té nejlepší kvalitě. A navíc, pokud byste si s něčím ohledně vašeho dne nevěděli rady, ochotně vám poradíme. Seznamte se:

Yorge

Focení a natáčení jsem se začal věnovat již v dětství. Mojí specializací je nyní svatební fotografie, která pro mne nepředstavuje pouze práci, ale i zábavu. Zpravidla to budu právě já, s kým budete od prvního e-mailu až po finální dodání naší práce v kontaktu.

Martin

Jsem profesionální editor a svatební kameraman. Vždy mě nadchne, když se mi podaří spojit jedinečnou lokaci se špičkovou technickou kvalitou videa. Na svatbách se také vždy snažím, aby se snoubenci cítili uvolněně a natáčení si užili.

Vojta

Asistence na svatbách je pro mě relax. Během celého jejího průběhu zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby fotograf s kameramanem mohli odvést tu nejlepší práci. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu.

Milá slova

"Jirka je skvělý fotograf a jsme strašně rádi, že jsme si právě jeho vybrali na naši svatbu. On i jeho asistent byli úžasní, focení s nimi bylo naprosto pohodové. Zachytil každý moment, z každé jeho fotky srší skvělá atmosféra a všechny jsou prostě dokonalé! Moc moc děkujeme!

Reference

FAQ

Časté dotazy k focení a natáčení

Posíláte ceník služeb?

Ceník focení svateb neposíláme. Proč? Nechceme vás omezovat na „výběr z balíčků“. Místo toho si vyslechneme vaše představy a nabídku vám připravíme na míru podle toho, co skutečně chcete. Pro rychlou představu naleznete orientační ceny našich služeb přímo v kontaktním formuláři.

Děláte fotky i video?

Ano, jezdíme zvlášť i jako sehraný tým, který se o zachycení vzpomínek z vašeho svatebního dne postará se vším všudy. Pokud si u nás budete chtít objednat svatební fotografie i video současně, počítejte s tím, že přijedeme ve složení fotograf, kameraman a svatební asistent. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co doprava a ubytování?

U cest po ČR i Slovensku bude cestovné zahrnuto v cenové nabídce. Nic navíc nám tedy platit nebudete. Jedinou výjimkou je ubytování, které je nutné zařídit v případě cest delších než 2 a půl hodiny. Je důležité, abychom se vyhnuli komplikacím s dopravou. Bude-li jej potřeba zařídit, upozorníme vás na to.

Jaká je cena vašeho svatebního fotografa?

Cena fotografa na svatbu a konkrétní nabídka se bude odvíjet od délky focení, svatební destinace i na vašich požadavcích (např. můžete chtít jednoho anebo dva fotografy, fotit portréty až den po svatbě atp.). Orientační ceny focení i natáčení naleznete v kontaktním formuláři.

Dá se délka focení prodloužit i později?

Délku focení je možné nadstavit kdykoliv později. Mohl se vám změnit program nebo jste se nakonec rozhodli, že chcete zachytit část dění, kterou jste původně dokumentovat nechtěli. Bude-li to pro nás možné, rádi se s vámi na prodloužení domluvíme i během svatebního dne.

Váš den na filmovém plátně

Svatební video Pardubice

Videoklipy

Napište nám!

Hledáte fotografa, který vám vytvoří jedinečné svatební fotografie v Pardubicích či okolí? Kontaktujte nás a domluvme si schůzku. Velice rád s vámi proberu svatební focení osobně v kavárně či jiném podobném místě, kde se budete cítit dobře. Můžeme se ale sejít i online a vše probrat z pohodlí domova. Orientační ceník naleznete ve formuláři níže.

Dotazy můžete posílat i přímo na info@yorge.cz

Chci se domluvit po telefonu

 • - Mám(e) zájem o* -
 • Svatebního fotografa
 • Svatebního kameramana
 • Svatebního fotografa i kameramana
 • Dva svatební fotografy
 • Dva svatební kameramany
 • Předsvatební focení
 • Portrétní focení
Field is required!
Field is required!

Svatební focení od 19 500,-
Naši snoubenci v průměru vynaloží 26 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení od 18 900,-
Naši snoubenci v průměru vynaloží 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení a natáčení od 38.900,-
Naši snoubenci v průměru vynaloží 48 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení ve dvou od 28.900,-
Naši snoubenci v průměru vynaloží 36 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení ve dvou od 29.900,-

Field is required!
Field is required!

Předsvatební focení od 4.000,-

Field is required!
Field is required!

Portrétní focení od 3.000,-

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
V čísle máte chybu!
V čísle máte chybu!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
 • Jak jste nás našli?
 • Vyhledávání na Googlu
 • Na doporučení
 • Instagram
 • MyWed
 • FB
 • Jinak
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!