Váš den zachycený v jedinečných okamžicích

Svatební fotograf

Napište nám!
Svatební fotograf

Gratulujeme k zásnubám!

Nyní je třeba myslet na plánování a jednou z věcí k zařízení bude i fotograf na svatbu. Fotografování svateb je oblíbenou činností mnoha hobbistů; je tak jednoduché vygooglit heslo „svatební fotograf“ a přitom narazit na amatérského fotografa s nejasným výsledkem. Nebo najměte někoho, kdo o váš den bude mít opravdu zájem, má zkušenosti, nápad a pozitivní přístup.

Svatební fotograf Yorge již léta se svým týmem zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládá si na osobním vztahu s novomanželi, nadšenému přístupu k práci a pozitivní náladě. Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu opravdu užít!

Svatební focení

Jak se na první pohled může zdát, svatebních fotografů je mnoho. Proč si tedy vybrat právě nás? K focení svatby totiž přistupujeme tak, jako by byla naše. Společně ji s vámi prožijeme naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Na fotkách budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně, což si můžete nacvičit na předsvatebním focení. Záleží nám na tom, abyste se cítili příjemně, k čemuž pomůže i součinnost asistenta fotografa. Odměnou nám budou jedinečné fotografie. Svatby, které jsme zdokumentovali, si můžete prohlédnout mimojiné na našem Instagramu.

GALERIE

Náš tým

Tato trojice se o vás postará

Svatební fotograf, svatební kameraman a asistent fotografa pro nás nejsou jen fráze. Máme za sebou 10 let zkušeností, během nichž jsme se výhradně specializovali na svatby. Nepřekvapí nás špatné světelné podmínky ani prostředí; díky špičkové technice a zkušenostem vždy odevzdáváme fotky a videa v té nejlepší kvalitě. A navíc, pokud byste si s něčím ohledně vašeho dne nevěděli rady, ochotně vám poradíme. Seznamte se:

Yorge

Focení a natáčení jsem se začal věnovat již v dětství a stalo se to, že se ze mě stal profesionální svatební fotograf. Svatby se svým týmem dokumentuji celoročně a zpravidla to budu právě já, s kým budete od prvního e-mailu až po finální dodání naší práce v kontaktu.

Martin

Jsem profesionální editor a svatební kameraman. Věnuji se však i focení svateb. Vždy mě nadchne, když se mi podaří spojit jedinečnou lokaci se špičkovou technickou kvalitou videa. Také se snažím, abyste se cítili uvolněně a vše si užili.

Vojta

Asistence na svatbách je pro mě relax. Během celého jejího průběhu zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby vaše video s fotkami ze svatby vypadaly co nejlépe. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu.

Milá slova

Milá slova

"Jirka je skvělý fotograf a jsme strašně rádi, že jsme si právě jeho vybrali na naši svatbu. On i jeho asistent byli úžasní, focení s nimi bylo naprosto pohodové. Zachytil každý moment, z každé jeho fotky srší skvělá atmosféra a všechny jsou prostě dokonalé! Moc moc děkujeme!

Reference

FAQ

Časté dotazy na fotografa svateb

Posíláte ceník služeb?

Ceník focení svateb nemáme, protože vás nechceme omezovat „výběrem z balíčků“. Místo toho si vyslechneme vaše představy a nabídku vám připravíme na míru podle toho, co skutečně chcete. Pro rychlou představu naleznete orientační ceny našich služeb přímo v kontaktním formuláři.

Děláte fotky i video?

Ano, v naší nabídce je kameraman i fotograf. Svatba je jedinečnou životní událostí, tak proč ji nemít na fotografiích i videu? Pokud si u nás budete chtít objednat fotografie i video současně, počítejte s tím, že přijedeme ve složení fotograf, kameraman a asistent. Pro společnou nabídku nás kontaktujte.

Co doprava a ubytování?

U cest po České republice i Slovensku bude cestovné zahrnuto v cenové nabídce. Nic navíc nám tedy platit nebudete. Jedinou výjimkou je ubytování, které je nutné zařídit v případě cest delších než 2 a půl hodiny. Je důležité, abychom se vyhnuli komplikacím s dopravou. Bude-li jej potřeba zařídit, upozorníme vás na to.

Jaká je cena svatebního fotografa?

Cena fotografa na svatbu a konkrétní nabídka se bude odvíjet od délky focení, svatební destinace i na vašich požadavcích (např. můžete chtít jednoho nebo dva fotografy, fotit portréty až den po svatbě atp.). Orientační ceny focení i natáčení naleznete v kontaktním formuláři.

Dá se délka focení prodloužit i později?

Délku focení je možné nadstavit kdykoliv. Mohl se vám změnit program nebo jste se nakonec rozhodli, že chcete zachytit část dění, kterou jste původně dokumentovat nechtěli. Bude-li to pro nás možné, rádi se s vámi na prodloužení domluvíme i během svatebního dne.

Jezdíme jako tým

Fotograf a kameraman na svatbu

Videoklipy
Fotograf a kameraman na svatbu

Napište nám!

Hledáte fotografa, který vám vytvoří jedinečné fotografie? Kontaktujte nás a domluvme si schůzku. Velice rádi s vámi probereme svatební focení osobně v kavárně či jiném podobném místě, kde se budete cítit dobře. Můžeme se ale sejít i online a vše probrat z pohodlí domova. Orientační ceník naleznete ve formuláři níže.

Dotazy můžete posílat i přímo na info@yorge.cz

Chci se domluvit po telefonu

 • - Na svatbu hledáme* -
 • Fotografa
 • Kameramana
 • Fotografa i kameramana
 • Dva fotografy
 • Dva kameramany
Field is required!
Field is required!

Cena focení svatby od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení a natáčení od 38.000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení ve dvou od 26.900,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení ve dvou od 29.900,-

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
V čísle máte chybu!
V čísle máte chybu!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
 • Jak jste nás našli?
 • Vyhledávání na Googlu
 • Formou doporučení
 • Na Instagramu
 • Přes MyWed
 • Facebook
 • Jinak
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!