Momentky, portréty a příběhy

Svatební fotografie

Galerie
Svatební fotografie

Náš styl

Focení svateb je naše přirozenost. Proto nám věřte, když řekneme, že chcete-li mít opravdu originální svatební fotky, bude třeba se jim věnovat. Ty nejlepší svatební fotografie totiž vyčaruje nejen kouzlo okamžiku, ale i dostatečné množství času. Každopádně focení na svatbě se vždy bude odvíjet od vašich představ, jejichž následnou úpravu ovlivní akorát počasí a hodina. Podívejte se na tři hlavní styly, jež přiblíží, jak by mohly vypadat ty vaše.

Svatební fotky

I takto mohou vypadat vaše svatební fotky.

Život s sebou přináší jen málo tak jedinečných událostí jako je svatba. Fotografie z ní jsou proto velmi důležité. Během focení se ale může stát cokoliv; možná přijde špatné počasí, nebo se začne slavit v náročných světelných podmínkách. My jsme ale na takové situace připraveni. Nedělá nám problém focení svatby v dešti, v noci a zachycujeme svatební fotky například i s prskavkami. Nechte se inspirovat snímky níže.

Svatební alba

Nejnovější příběhy, které jsme nafotili.

Momenty, emoce a svatební atmosféra. Během focení svatby nám jde hlavně o autentické snímky, které obdržíte ve formě alba složeného ze nejvydařenějších snímků po detailní úpravě. Uděláme vše proto, abychom si společné svatební focení užili a vytvořili spolu jedinečné obrazy vašeho štěstí. Ty předchozí si můžete prohlédnout zde.

Veronika a Ondřej
Veronika a Ondřej

Veronika a Ondřej

Láska Veroniky a Ondřeje přerostla v něco víc než jen v partnerské žití, a proto se chtěli vzít.…
Zdeněk a Lucie
Zdeněk a Lucie

Zdeněk a Lucie

V areálu Darovanského Dvora, který se nachází nedaleko Plzně, zaznělo během poledne u sedmé golfové jamky společné „ano“…
Monika a Long
Monika a Long

Monika a Long

Co spojuje Česko, Vietnam, meruňkový sad a americký fotbal? Správně, je to láska! Právě ta vykvetla kousek od…
Míša a Michal
Míša a Michal

Míša a Michal

Po krátkém obřadu, který proběhl na magistrátu města Brna, jsme se prošli parkem hradu Špilberk a pořídili spoustu…