Svatební fotokniha

Svatebním vzpomínkám by se měla věnovat dostatečná péče. Fotografie ze dne, kdy jste stvrdili svou lásku na celý život, si nezaslouží zapadnout v hlubinách času pod hromadou knih a časopisů, ani nezájem zaprášeného USB disku, jenž leží zastrčený v nejnižším šuplíku. Vdechněte jim věčný lesk, který doprovází i vaši lásku s luxusní svatební fotoknihou.

svatebni kameraman brno - fotografie ženicha s hosty během přípitku

Jaké jsou možnosti?

Fotky jsou tištěny na prémiový, extra silný fotopapír a vkládají se do luxusních desek z akrylátu, umělé kůže (černá/bílá) nebo přírodního plátna (béžová). Svatební knihy na fotky zhotovujeme ve třech formátech: 21x21cm, panorama 30x21cm a panorama XL 40x30cm. Fotoknihu lze dále doplnit o ražbu s vašimi jmény nebo datem svatby.

Ke knize si také můžete objednat box ze stejného materiálu a ochránit ji tak před prachem, vlhkem a jinými vlivy. Vzorové fotoknihy si samozřejmě můžete v klidu prohlédnout a osahat na osobní schůzce.

fotokniha 21x21

Classic 21x21 cm

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 21x21 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 50 fotografií.

3 000 Kč

svatebni fotokniha Panorama 30x21 cm

Panorama 30x21 cm

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 30x21 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 62 fotografií.

4 000 Kč

Panorama XL fotokniha

Panorama XL

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 40x30 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 74 fotografií.

6 000 Kč

Set 3 fotoknih pro manžele a rodiče

Set 3 knih pro manžele a rodiče

Obsahuje jednu knihu ve formátu 30x21 cm pro novomanžele a dvě úplně stejné knihy ve formátu 21x21cm pro rodiče. Celý set dostanete ve zvýhodněné ceně.

9 000 Kč

Luxusní box na fotoknihy

Luxusní box na fotoknihy

Pevný box vytvořený na míru pro vaši knihu. Krabička je potažena stejným materiálem jako fotokniha, což celému albu dodává ještě prémiovější dojem.

1 600 Kč