Svatební fotokniha

Svatebním vzpomínkám by se měla věnovat dostatečná péče. Fotografie ze dne, kdy jste stvrdili svou lásku na celý život, si nezaslouží zapadnout v hlubinách času pod hromadou knih a časopisů, ani nezájem zaprášeného USB disku, jenž leží zastrčený v nejnižším šuplíku. Vdechněte jim věčný lesk, který doprovází i vaši lásku s luxusní svatební fotoknihou.

Jaké jsou možnosti?

Fotky jsou tištěny na prémiový, extra silný fotopapír a vkládají se do luxusních desek z akrylátu, umělé kůže (černá/bílá) nebo přírodního plátna (béžová). Svatební knihy na fotky zhotovujeme ve třech formátech: 21x21cm, panorama 30x21cm a panorama XL 40x30cm. Fotoknihu lze dále doplnit o ražbu s vašimi jmény nebo datem svatby.

Ke knize si také můžete objednat box ze stejného materiálu a ochránit ji tak před prachem, vlhkem a jinými vlivy. Vzorové fotoknihy si samozřejmě můžete v klidu prohlédnout a osahat na osobní schůzce.

Classic 21x21 cm

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 21x21 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 50 fotografií.

3 000 Kč

Panorama 30x21 cm

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 30x21 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 62 fotografií.

4 000 Kč

Panorama XL

Ručně vyráběná svatební fotokniha ve formátu 40x30 je vyhotovena z vysoce kvalitních materiálů (desky z umělé kůže, přírodního plátna nebo akrylátu).

Pojme cca 74 fotografií.

6 000 Kč

Set 3 knih pro manžele a rodiče

Obsahuje jednu knihu ve formátu 30x21 cm pro novomanžele a dvě úplně stejné knihy ve formátu 21x21cm pro rodiče. Celý set dostanete ve zvýhodněné ceně.

9 000 Kč

Luxusní box na fotoknihy

Pevný box vytvořený na míru pro vaši knihu. Krabička je potažena stejným materiálem jako fotokniha, což celému albu dodává ještě prémiovější dojem.

1 600 Kč