Váš den zachycený v jedinečných okamžicích

Svatební kameraman

Napište nám!
Svatební kameraman

Gratulujeme k zásnubám!

Nyní je třeba myslet na plánování a jednou z věcí k zařízení bude i kameraman na svatbu. Natáčení je oblíbenou činností mnoha hobbistů; je tak jednoduché vygooglit heslo „svatební kameraman“ a přitom narazit na amatérského kameramana s nejasným výsledkem. Nebo najměte někoho, kdo o váš den bude mít opravdu zájem, má zkušenosti, nápad a pozitivní přístup.

Svatební kameraman Yorge již léta se svým týmem zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládá si na osobním vztahu s novomanželi, nadšenému přístupu k práci a pozitivní náladě. Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu opravdu užít!

Svatební videoklipy

Jak se na první pohled může zdát, svatebních kameramanů je mnoho. Proč si tedy vybrat právě nás? K natáčení svatby totiž přistupujeme tak, jako by byla naše. Společně ji s vámi prožijeme naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Na videu budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně, což si můžete nacvičit na předsvatebním natáčení. Záleží nám na tom, abyste se cítili příjemně, k čemuž pomůže i součinnost asistenta kameramana. Odměnou nám bude jedinečné video. Na svatbu s sebou bereme i dron.

GALERIE

Náš tým

Tato trojice se o vás postará

Svatební fotograf, svatební kameraman a asistent fotografa pro nás nejsou jen fráze. Máme za sebou 10 let zkušeností, během nichž jsme se výhradně specializovali na svatby. Nepřekvapí nás špatné světelné podmínky ani prostředí; díky špičkové technice a zkušenostem vždy odevzdáváme fotky a videa v té nejlepší kvalitě. A navíc, pokud byste si s něčím ohledně vašeho dne nevěděli rady, ochotně vám poradíme. Seznamte se:

Yorge

Focení a natáčení jsem se začal věnovat již v dětství a stalo se to, že se ze mě stal svatební fotograf a kameraman. Svatby se svým týmem dokumentuji celoročně a zpravidla to budu právě já, s kým budete od prvního e-mailu až po finální dodání naší práce v kontaktu.

Martin

Jsem režisér a profesionální svatební kameraman. Věnuji se však i focení svateb. Vždy mě nadchne, když se mi podaří spojit jedinečnou lokaci se špičkovou technickou kvalitou videa. Také se snažím, abyste se cítili uvolněně a vše si užili.

Vojta

Asistence na svatbách je pro mě relax. Během celého jejího průběhu zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby vaše fotky a svatební videa vypadaly co nejlépe. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu.

Milá slova

Milá slova

„Skvělý profesionální přístup Martina a jeho kolegyně! Byli u našich důležitých okamžiků, ale téměř nikdy jsme o nich nevěděli. Vytvořili nám nádherné svatební video, které když jsme viděli, tak nám vehnalo slzy do očí. jednoduše nádhera a památka na celý život! Na 200% doporučujeme!“

Reference

FAQ

Časté dotazy na svatebního kameramana

Posíláte ceník služeb?

Ceník natáčení svateb nemáme, protože vás nechceme omezovat „výběrem z balíčků“. Místo toho si vyslechneme vaše představy a nabídku vám připravíme na míru podle toho, co skutečně chcete. Pro rychlou představu naleznete orientační ceny našich služeb přímo v kontaktním formuláři.

Děláte fotky i video?

Ano, v naší nabídce je kameraman i fotograf. Svatba je jedinečnou životní událostí, tak proč ji nemít na fotografiích i videu? Pokud si u nás budete chtít objednat fotografie i video současně, počítejte s tím, že přijedeme ve složení fotograf, kameraman a asistent. Pro společnou nabídku nás kontaktujte.

Co doprava a ubytování?

U cest po České republice i Slovensku bude cestovné zahrnuto v cenové nabídce. Nic navíc nám tedy platit nebudete. Jedinou výjimkou je ubytování, které je nutné zařídit v případě cest delších než 2 a půl hodiny. Je důležité, abychom se vyhnuli komplikacím s dopravou. Bude-li jej potřeba zařídit, upozorníme vás na to.

Jaká je cena kameramana?

Cena kameramana na svatbu a konkrétní nabídka se bude odvíjet od délky natáčení, svatební destinace i na vašich požadavcích (můžete například chtít jednoho nebo dva kameramany). Orientační ceny natáčení i focení naleznete v kontaktním formuláři.

Dá se délka natáčení prodloužit i později?

Délku natáčení je možné nadstavit kdykoliv. Mohl se vám změnit program nebo jste se nakonec rozhodli, že chcete zachytit část dění, kterou jste původně dokumentovat nechtěli. Bude-li to pro nás možné, rádi se s vámi na prodloužení domluvíme i během svatebního dne.

Váš den na filmovém plátně

Svatební klipy

Galerie
Svatební klipy

Napište nám!

Hledáte kameramana, který vám pořídí jedinečné záběry ze svatby? Video vám s potěšením vytvoříme. Rádi s vámi probereme natáčení osobně v kavárně či jiném podobném místě, kde se budete cítit dobře. Můžeme se ale sejít i online a vše vyřídit z pohodlí domova. Orientační ceník naleznete ve formuláři níže.

Dotazy můžete posílat i přímo na info@yorge.cz

Chci se domluvit po telefonu

 • - Na svatbu hledáme* -
 • Fotografa
 • Kameramana
 • Fotografa i kameramana
 • Dva fotografy
 • Dva kameramany
Field is required!
Field is required!

Cena focení svatby od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení a natáčení od 38.000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení ve dvou od 26.900,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení ve dvou od 29.900,-

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
V čísle máte chybu!
V čísle máte chybu!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
 • Jak jste nás našli?
 • Vyhledávání na Googlu
 • Formou doporučení
 • Na Instagramu
 • Přes MyWed
 • Facebook
 • Jinak
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!