Váš den zachycený v jedinečných okamžicích

Svatební video Ostrava

Napište nám!
Svatební video Ostrava

Gratulujeme k zásnubám!

Nyní je třeba myslet na svatbu a jednou z věcí k zařízení bude i svatební video. Ostrava je město bezbřehých možností; tudíž lze anonymně vygooglit heslo „svatební video Ostrava“ a spokojit se s kdejakým výsledkem. Nebo najměte někoho, kdo o váš den bude mít opravdu zájem, má zkušenosti, nápad a pozitivní přístup.

Svatební kameraman Yorge již léta se svým týmem zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládá si na osobním vztahu s novomanželi, nadšenému přístupu k práci a pozitivní náladě. Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu opravdu užít!

Svatební video Moravskoslezský kraj

Svatebních kameramanů, kteří zvládnou obsluhovat fotoaparát, je mnoho. Proč si tedy vybrat právě nás? Ke svatebnímu dni přistupujeme tak, jako by byl náš. Společně jej s vámi prožijeme naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc.

Na videu budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně, což si můžete nacvičit na předsvatebním natáčení. Záleží nám na tom, abyste se cítili příjemně, k čemuž pomůže i součinnost asistenta kameramana. Odměnou nám budou vaše šťastné momenty.

Svatební klipy

Náš tým

Tato trojice se o vás postará

Svatební fotograf, svatební kameraman a asistent fotografa pro nás nejsou jen fráze. Máme za sebou 10 let zkušeností, během nichž jsme se výhradně specializovali na svatby. Nepřekvapí nás špatné světelné podmínky ani prostředí; díky špičkové technice a zkušenostem vždy odevzdáváme fotky a videa v té nejlepší kvalitě. A navíc, pokud byste si s něčím ohledně vašeho dne nevěděli rady, ochotně vám poradíme. Seznamte se:

Yorge

Focení a natáčení jsem se začal věnovat již v dětství. Mojí specializací je nyní svatební fotografie, která pro mne není pouze práci, ale i zábavou. Zpravidla to budu právě já, s kým budete od prvního e-mailu až po dodání naší práce v kontaktu.

Martin

Jsem profesionální editor a svatební kameraman. Vždy mě nadchne, když se mi podaří spojit jedinečnou lokaci se špičkovou technickou kvalitou videa. Na svatbách se také vždy snažím, aby se snoubenci cítili uvolněně a natáčení si užili.

Vojta

Asistence na svatbách je pro mě relax. Během celého jejího průběhu zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby fotograf s kameramanem mohli odvést tu nejlepší práci. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu.

Milá slova

Milá slova

"Skvělý profesionální přístup Martina a jeho kolegyně! Byli u našich důležitých okamžiků, ale téměř nikdy jsme o nich nevěděli. Vytvořil nám nádherné svatební video, které když jsme viděli, tak nám vehnalo slzy do očí. jJednoduše nádhera a památka na celý život! Na 200% doporučujeme!

Reference

Kameraman na svatbu - Ostrava

Časté dotazy k natáčení i focení

Posíláte ceník služeb?

Ceník natáčení svateb neposíláme. Proč? Nechceme vás omezovat na „výběr z balíčků“. Místo toho si vyslechneme vaše představy a nabídku vám připravíme na míru podle toho, co skutečně chcete. Pro rychlou představu naleznete orientační ceny našich služeb přímo v kontaktním formuláři.

Děláte video i fotky?

Ano, jezdíme zvlášť i jako sehraný tým, který se o zachycení vzpomínek z vašeho svatebního dne postará se vším všudy. Pokud si u nás budete chtít objednat svatební fotografie i video současně, počítejte s tím, že přijedeme ve složení fotograf, kameraman a svatební asistent. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co doprava a ubytování?

U cest po ČR i Slovensku bude cestovné zahrnuto v cenové nabídce. Nic navíc nám tedy platit nebudete. Jedinou výjimkou je ubytování, které je nutné zařídit v případě cest delších než 2 a půl hodiny. Je důležité, abychom se vyhnuli komplikacím s dopravou. Bude-li jej potřeba zařídit, upozorníme vás na to.

Jaká je cena vašeho svatebního videa?

Cena kameramana na svatbu a konkrétní nabídka se bude odvíjet od délky focení, svatební destinace i na vašich požadavcích (např. můžete chtít jednoho anebo dva fotografy, fotit portréty až den po svatbě atp.). Orientační ceny focení i natáčení naleznete v kontaktním formuláři.

Dá se délka natáčení prodloužit i později?

Délku natáčení je možné nadstavit kdykoliv později. Mohl se vám změnit program nebo jste se nakonec rozhodli, že chcete zachytit část dění, kterou jste původně dokumentovat nechtěli. Bude-li to pro nás možné, rádi se s vámi na prodloužení domluvíme i během svatebního dne.

Váš den na filmovém plátně

Svatební kameraman Ostrava

Videoklipy
Svatební kameraman Ostrava

Napište nám!

Hledáte kameramana, který vám vytvoří jedinečné svatební video v Ostravě či okolí? Kontaktujte nás a domluvme si schůzku. Velice rád s vámi proberu svatební focení osobně v kavárně či jiném podobném místě, kde se budete cítit dobře. Můžeme se ale sejít i online a vše probrat z pohodlí domova. Orientační ceník naleznete ve formuláři níže.

Dotazy můžete posílat i přímo na info@yorge.cz

Chci se domluvit po telefonu

 • - Na svatbu hledáme* -
 • Fotografa
 • Kameramana
 • Fotografa i kameramana
 • Dva fotografy
 • Dva kameramany
Field is required!
Field is required!

Cena focení svatby od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení od 18 900,-
Naši snoubenci obvykle investují 25 000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení a natáčení od 38.000,-

Field is required!
Field is required!

Svatební focení ve dvou od 26.900,-

Field is required!
Field is required!

Svatební natáčení ve dvou od 29.900,-

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
V čísle máte chybu!
V čísle máte chybu!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
 • Jak jste nás našli?
 • Vyhledávání na Googlu
 • Formou doporučení
 • Na Instagramu
 • Přes MyWed
 • Facebook
 • Jinak
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!