SVATEBNÍ KAMERAMAN

Nejnovější ukázky ze svateb, které jsme natočili

Bára a Martin

V malebném údolí mezi Prahou a Kutnou Horou leží v chráněné oblasti starobylý mlýn Davídkov. Právě zde se Báře s Martinem a jejich hostům podařilo vytvořit jedinečnou svatební atmosféru, kterou doprovázelo teplé červencové počasí a skvělá nálada všech zúčastněných.

Fotografie

Martina a Honza

Krásná svatba v srdci Slovácka nás čekala v den, kdy se sobě navzájem na celý život oddali Honza s Martinou. Na civilní obřad v malém kostelíku v Modré navázalo focení a natáčení pod hradem Buchlov a dále živelná oslava, která jistě vryla do paměti všech zúčastněných jen šťastné vzpomínky.

Sleduj na YouTube

Lenka a Karel

V malebné brdské krajině nedaleko Prahy leží zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota. Právě zde se Lenka s Karlem rozhodli říct si své „ano“. Na místě nás všechny při natáčení nadchl především přilehlý park, v jehož srdci se ukrývá slovanská svatyně osázená menhiry.

Fotoalbum

Aleš a Zuzana

Na zámek Nový Světlov, jenž se nachází na pomezí Moravy a Slovenska, si Aleš se Zuzkou přijeli říct své „ano“ až z jižních Čech. Jak už tomu v červenci bývá zvykem, svatbu doprovázelo horké letní počasí. To však hostům s novomanželi nijak nezabránilo rozpoutat pořádnou oslavu a užít si den naplno.

Fotoalbum

Jiří a Betty

Na svatbu Jiřího a Alžběty jsme zavítali nejdříve na Velehrad, do jedno z nejvýznamějších poutních míst v Česku. Zde naši snoubenci zpečetili svou lásku manželským slibem. Nakonec jsme se přesunuli do podhradí Buchlova, kde ve stejnojmenném hotelu Jiří s Albětou strávili zbytek dne s rodinou a přáteli.

Sleduj na YouTube

Patra a Jan

Široké lány polí, zelená louka se slavobránou a malá usedlost v Zábeštní Lhotě kousek od Olomouce byly svědky slibu věčnosti, který si vzájemně sdělili Petra a Jan. A i když jejich velký den na chvíli skrápěl osvěžující déšť, jejich komorní svatbě dodal, jako takovou třešničku na dortu, pouze odlesk jedinečnosti.

Sleduj na YouTube

Kate a Emanuel

„Lépe je dvěma než jednomu, mají mzdu ze svého pachtění.“ Přesně tak to nakonec dopadlo; Kateřina si Emanuela nakonec opravdu vzala, což znamená, že od té doby jsou nejen všechny radosti, ale i starosti jich obou. Oslavu svých slibů pojali ve velkém stylu na xy, kde jim svědky začátku společné cesty životem nebyl jenom Bůh, ale i rodina a přátelé.

Sleduj na YouTube