Nejnovější ukázky ze svateb, které jsme natočili

Svatební video

Natáčení svateb je naše přirozenost. Proto nám věřte, když řekneme, že pokud chcete mít opravdu dobré svatební video, bude třeba se mu věnovat. Ty nejlepší svatební klipy totiž vyčaruje nejen příjemná svatební atmosféra, ale i dostatečné množství času stráveného při úpravě a střihu záběrů. Průběh natáčení svatby a výsledný videoklip se bude každopádně odvíjet i od vašich představ. Podívejte se tedy na ukázky níže, jež přiblíží, jak by mohl vypadat ten Váš.

Svatební videoklipy

Život s sebou přináší jen málo tak jedinečných událostí jako je svatba. Svatební video je proto velmi důležité. Během natáčení se ale může stát cokoliv; možná přijde špatné počasí nebo se začne slavit v náročných světelných podmínkách. My jsme na takové situace připraveni. Nedělá nám problém natáčení svatby v dešti ani v noci, kdy na video zachycujeme i záběry s prskavkami nebo lucernami. Nechte se inspirovat svatebními klipy níže.

Svatba na Šumavě

Dne 2.7.2022 si v resortu Perníkového Mlýna pod pohádkovou zříceninou hradu Rabí řekli své ANO Jana s Dominikem. Svatba se nesla v příjemném, rodinném duchu a vše dokreslovalo nádherné prostředí okolní Šumavy, které se svými scenériemi výrazně podílelo na atmosféře svatby.

Svatba na mlýně Davídkov

V malebném údolí mezi Prahou a Kutnou Horou leží v chráněné oblasti starobylý mlýn Davídkov. Právě zde se Báře s Martinem a jejich hostům podařilo vytvořit jedinečnou svatební atmosféru, kterou doprovázelo teplé červencové počasí a skvělá nálada všech hostů.

Fotografie

Svatba na Buchlově

Krásná svatba v srdci Slovácka nás čekala v den, kdy se sobě navzájem na celý život oddali Honza s Martinou. Na civilní obřad v malém kostelíku v Modré navázalo focení a natáčení pod hradem Buchlov a dále živelná oslava, která jistě vryla do paměti všech zúčastněných jen šťastné vzpomínky.

Svatba na Panství Dlouhá Lhota

V malebné brdské krajině nedaleko Prahy leží zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota. Právě zde se Lenka s Karlem rozhodli říct si své „ano“. Na místě nás všechny při natáčení nadchl především přilehlý park, v jehož srdci se ukrývá slovanská svatyně osázená menhiry.

Svatba na Novém Světlově

Na zámek Nový Světlov, jenž se nachází na pomezí Moravy a Slovenska, si Aleš se Zuzkou přijeli říct své „ano“ až z jižních Čech. Jak už tomu v červenci bývá zvykem, svatbu doprovázelo horké letní počasí. To však hostům s novomanželi nijak nezabránilo rozpoutat pořádnou oslavu a užít si den naplno.

Fotoalbum

Svatba na Hotelu Buchlov

Na svatbu Jiřího a Alžběty jsme zavítali nejdříve na Velehrad, do jedno z nejvýznamějších poutních míst v Česku. Zde naši snoubenci zpečetili svou lásku manželským slibem. Nakonec jsme se přesunuli do podhradí Buchlova, kde ve stejnojmenném hotelu Jiří s Albětou strávili zbytek dne s rodinou a přáteli.

Svatba v Olomouci

Široké lány polí, zelená louka se slavobránou a malá usedlost v Zábeštní Lhotě kousek od Olomouce byly svědky slibu věčnosti, který si vzájemně sdělili Petra a Jan. A i když jejich velký den na chvíli skrápěl osvěžující déšť, jejich komorní svatbě dodal, jako takovou třešničku na dortu, pouze odlesk jedinečnosti.

Svatba v resortu Kaskáda

„Lépe je dvěma než jednomu, mají mzdu ze svého pachtění.“ Přesně tak to nakonec dopadlo; Kateřina si Emanuela nakonec opravdu vzala, což znamená, že od té doby jsou nejen všechny radosti, ale i starosti jich obou. Oslavu svých slibů pojali ve velkém stylu na xy, kde jim svědky začátku společné cesty životem byla rodina a přátel.

Svatba v Penzionu Nový Rybník

Michal s Verčou si den i místo svatby vybrali opravdu dobře. Krásná zahrada Penzionu Nový Rybník lichotila fotkám i videu a jako třešnička na dortu jsme byli obdarování jedinečným západem slunce, při kterém byla radost natáčet.