Nejnovější ukázky ze svateb, které jsme natočili

Svatební video

Natáčení svateb je naše přirozenost. Proto nám věřte, když řekneme, že chcete-li mít opravdu dobré svatební video, bude třeba se mu věnovat. Ty nejlepší svatební klipy totiž vyčaruje nejen kouzlo okamžiku, ale i dostatečné množství času. Každopádně průběh natáčení svatby i výsledný svatební videoklip se vždy bude odvíjet od vašich představ, jejichž následnou úpravu ovlivní akorát počasí a hodina. Podívejte se tedy na ukázky níže, jež přiblíží, jak by mohl vypadat ten Váš.

Svatební videoklipy

Život s sebou přináší jen málo tak jedinečných událostí jako je svatba. Video z ní je proto velmi důležité. Během natáčení se ale může stát cokoliv; možná přijde špatné počasí, nebo se začne slavit v náročných světelných podmínkách. My jsme ale na takové situace připraveni. Nedělá nám natáčení svatby v dešti ani v noci, kdy na video zachycujeme i záběry s prskavkami nebo lucernami. Nechte se inspirovat svatebními klipy níže.

Svatba na Šumavě

Dne 2.7.2022 si v resortu Perníkového Mlýna pod pohádkovou zříceninou hradu Rabí řekli své ANO Jana s Dominikem. Svatba se nesla v příjemném, rodinném duchu a vše dokreslovalo nádherné prostředí okolní Šumavy, které se svými scenériemi výrazně podílelo na kouzelné atmosféře celé svatby.

Sledujte na YouTube

Svatba na mlýně Davídkov

V malebném údolí mezi Prahou a Kutnou Horou leží v chráněné oblasti starobylý mlýn Davídkov. Právě zde se Báře s Martinem a jejich hostům podařilo vytvořit jedinečnou svatební atmosféru, kterou doprovázelo teplé červencové počasí a skvělá nálada všech hostů.

Fotografie

Svatba na Buchlově

Krásná svatba v srdci Slovácka nás čekala v den, kdy se sobě navzájem na celý život oddali Honza s Martinou. Na civilní obřad v malém kostelíku v Modré navázalo focení a natáčení pod hradem Buchlov a dále živelná oslava, která jistě vryla do paměti všech zúčastněných jen šťastné vzpomínky.

Sleduj na YouTube

Svatba na Panství Dlouhá Lhota

V malebné brdské krajině nedaleko Prahy leží zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota. Právě zde se Lenka s Karlem rozhodli říct si své „ano“. Na místě nás všechny při natáčení nadchl především přilehlý park, v jehož srdci se ukrývá slovanská svatyně osázená menhiry.

Fotoalbum

Svatba na Novém Světlově

Na zámek Nový Světlov, jenž se nachází na pomezí Moravy a Slovenska, si Aleš se Zuzkou přijeli říct své „ano“ až z jižních Čech. Jak už tomu v červenci bývá zvykem, svatbu doprovázelo horké letní počasí. To však hostům s novomanželi nijak nezabránilo rozpoutat pořádnou oslavu a užít si den naplno.

Fotoalbum

Svatba na Hotelu Buchlov

Na svatbu Jiřího a Alžběty jsme zavítali nejdříve na Velehrad, do jedno z nejvýznamějších poutních míst v Česku. Zde naši snoubenci zpečetili svou lásku manželským slibem. Nakonec jsme se přesunuli do podhradí Buchlova, kde ve stejnojmenném hotelu Jiří s Albětou strávili zbytek dne s rodinou a přáteli.

Sleduj na YouTube

Svatba v Olomouci

Široké lány polí, zelená louka se slavobránou a malá usedlost v Zábeštní Lhotě kousek od Olomouce byly svědky slibu věčnosti, který si vzájemně sdělili Petra a Jan. A i když jejich velký den na chvíli skrápěl osvěžující déšť, jejich komorní svatbě dodal, jako takovou třešničku na dortu, pouze odlesk jedinečnosti.

Sleduj na YouTube

Svatba v Golf Resort Kaskáda

„Lépe je dvěma než jednomu, mají mzdu ze svého pachtění.“ Přesně tak to nakonec dopadlo; Kateřina si Emanuela nakonec opravdu vzala, což znamená, že od té doby jsou nejen všechny radosti, ale i starosti jich obou. Oslavu svých slibů pojali ve velkém stylu na xy, kde jim svědky začátku společné cesty životem nebyl jenom Bůh, ale i rodina a přátelé.

Sleduj na YouTube

Svatba v Penzionu Nový Rybník

Michal s Verčou si den i místo svatby vybrali opravdu dobře. Krásná zahrada Penzionu Nový Rybník lichotila fotkám i videu a jako třešnička na dortu jsme byli obdarování jedinečným západem slunce, při kterém byla radost natáčet.

Sleduj na YouTube